Maltepe Boyacı

Boya Nasıl Yapılmalı?

Zamanla evimizdeki duvarlarda yapılmış olan boya solar,rutubetten ötürü kabarır veya renk zevkimiz değiştiğinden yeniden boya yapılmasına ihtiyaç duyarız.Bu işlem için çoğu zaman işinde uzman bir ekip çağırırız.Öncelikle boya yapılacak alan eşyalı ise eşyalar boya işlemine engel olmayacak şekilde toplanmalı ve üzerleri muhafaza edilmek maksatlı kapatılmalıdır.Alçı işlemleri uygulaması minimum 2(iki) kat uygulanmalı ve muhakkak zımpara ile düzeltilmelidir.Boya işlemi kesinlikle minimum 2(iki) kat olarak uygulanmalıdır.Bu işin doğrusu budur. Maltepe boyacı arayanlar için hiç fırsat kaybetmeden bizi arayabiliriniz.

İşin Teslim Süresii

Evinizin boya ve alçı işlemlerinin sonunda temizlik işlemleride yapılmış bir şekilde, keyifle tertemiz bir şekilde evinizi teslim ediyoruz.

Bir yaşam alanının ortalama maliyeti nedir?

Bu ortalama olarak baz alınamayan, çeşitli sebeplerle farklılıklar gösteren bir konudur.

Bu sebeplerden bazıları şunlardır:

  • Yaşam alanının mt’si
  • İçeride oluşmuş olan defermasyonun fazlalığı
  • Kullanılan boya çeşidi ve kalitesi
  • Evin eşyalı veya boş konumda olması

Boya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Renk seçimi kadar boyamada boya tipi de çok önemlidir. Bu yüzden boyacınızdan boya temin ederken ihtiyaçlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gereklidir. İç cephe boyamada ev hanımlarının özellikle en çok dikkat ettiği şeylerden bir tanesi boyanın silinebilirliliğin yüksek olmasıdır. Duvarlarda kaloriferden oluşan izleri ve diğer lekeleri silebilmek veya çocuk odasında kullanılan boyanın çocuk tarafından kirletilmesi sonucunda duvarı rahatlıkla temizleyebilmek için tercih edilmesi gereken ürünler ipeksi mat boya veya silikon boya olarak tabir edilen iç cephe boyalarıdır. Aynı zamanda kalorifer izi, sigara isi gibi problemlerin duvar bünyesinde birikmesini istemediğimiz durumlarda kullanılması gereken ürünler nano teknolojik ham maddelerle desteklenmiş fotokatalitik özellikli, ışıkla kendini temizleyebilen boyalar olmalıdır.Çok yoğun olarak kullanılmayan, yüzeyinde pürüzlerin olduğu ve tercihen çok da düz bir duvar yapısını tercih etmediğimiz, silinebilirlilik özelliğini aramadığımız, beklentimizin daha ekonomik bir renklendirme olmasını istediğimiz alanlarda tercih etmemiz gereken boya tipi mat boya veya diğer bir değişle plastik boyalar olmalıdır.

Bildiğimiz tüm bilgileri sizinle paylaşıyor ve evinizi daha sıcak bir yuva haline getirmek için sizler için çalışıyoruz. Bizimle çalışmak için Maltepe Aydınevlerdeki yerimizi ziyaret edebilir veya evinize ücretsiz keşfe gelebiliriz.

Maltepe boya ustasına kolay yoldan ulaşmak için 0532 153 52 85 telefon numarasından ulşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Aydınevler Mah. Gamze Sk. No:2/B Maltepe/İSTANBUL