Hakkımızda

DRN DEKORASYON, 1992 yılında RAHMİ DURAN tarafından ticaret hayatına başlamıştır. Drn Dekorasyon tüm zorlu piyasa ve krizlerinden müşteri güven ve memnuniyeti ile sıyrılmış ve faaliyetlerini devam ettirmektedir.

DRN DEKORASYON, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır. Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.

Esnek bir mimari yaklaşımına sahip olan ve yaşam alanına dair kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek tasarımlar geliştirebilecek yaratıcılıkta olan DRN DEKORASYON ekibinin yaşam alanı tasarımları, mekanda görsel bir bütünlük oluştururken konforu, profesyonelliği ve fonksiyonelliğiyle hayata keyif katar.

Bünyemizdeki Ekipler ve Ustalar ile, Her türlü Tadilat Dekorasyon işleri (Fabrika Tadilatı, Villa Tadilatı, Bina Tadilatı, Ev Tadilatı, Ofis Büro Dekoru, Daire Dekorasyonu, Mutfak Tadilatı, Banyo Tadlatı, Wc Tadilatı, Çatı Tadilatı, Su Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Fayans Uygulamaları, Boya Badana Yapımı vs.) sağlıklı bir şekilde tamamlayıp A dan Z ye her aşamasında komple tadilat hizmeti sunarak hazır hale getirmekteyiz.

25 YILDAN BERİ BİZDE DEĞİŞEN TEK ŞEY TECRÜBE..

DEĞİŞMEYEN İSE MÜŞTERİLERİMİZE VERDİĞİMİZ DEĞERDİR...

KENDİNİZE İYİ BAKIN. TANIŞMAK ÜMİDİYLE HOŞÇAKALIN.

 

İletişim Bilgileri

Aydınevler Mah. Gamze Sk. No:2/B Maltepe/İSTANBUL